Vítejte na www.halberstat.cz

Sdílení více otevřených účtů ( nákupů) na pokladně - pokladnách

Kód: 10026
Neohodnoceno
1 815 Kč 1 500 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Aplikace MAXI pokladny umožňuje sdílení více otevřených účtů (nákupů) v jednom okamžiku. Tato funkcionalita je možná jak na jedné pokladně tak i na více pokladnách propojených v jedné pokladní síti.

Příklad použití pro obchody a provozy pultového prodeje. Kde obsluhy mohou obsluhovat více zákazníků najednou.

Podle počtu obsluhu, které jsou na pokladně je možno, aby každá obsluha měla v reálném čase rozmarkovaný svůj nákup pro svého zákazníka.

Výhodou tohoto nastavení je rychlejší odbavování zákazníků ve frontě.

Pokud jsou takto nastaveny pokladny v pokladní síti je možno obsluhou přecházet na další pokladny s otevřeným účtem (nákupem) daného rozmarkovaného zákazníka.

Příklad použití v řeznictví zákazník si nakupuje na pokladně v sekci uzeniny. Pak má další položky na úseku masa. Obsluha namarkuje na pokladně uzeniny položky uzeniny, pak přejde na pokladnu v sekci masa tam se přihlásí a pokladna zobrazí položky namarkované v sekci uzeniny. Obsluha do tohoto nákupu namarkuje položky ze sekce masa a může uzavřít nákup.

Takto je možno mít nastaveno i více jak 2 pokladní místa a obsluha může s tímto zákazníkem prakticky cestovat po jakémkoliv pokladním místě včetně návratu na první pokladní místo. Stejným způsobem je možno na každém pokladním místě cokoli do toho nákupu domarkovat položky nebo nákup uzavřít.

Detailní informace

Detailní popis produktu

     

Doplňkové parametry

Kategorie: SW rozšíření MAXI pokladen stacionárních
Záruka: 2 roky