Vítejte na www.halberstat.cz

FINTA pro ETIKETOVÁNÍ

Kód: 0801
Neohodnoceno
Značka: ORIGIN SOFT
18 150 Kč 15 000 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Jedná se o plnohodnotnou verzi ETIKETOVACÍHO systému pro označování a etiketování zboží k dalšímu prodeji nebo expedici.

Detailní informace

Detailní popis produktu

etiketovací systémy

 

 
ETIKETOVACÍ - společnosti s váženými výrobky a EAN128 

Software FINTA ETIKETOVÁNÍ je díky své vysoké variabilitě, jednoduchosti ovládání, propracovaným funkcím, podpoře EAN 8, 13 a 128 a komunikaci s obchodními i průmyslovými vahami, velmi často používán v masném, potravinářském i těžkém průmyslu k etiketování vážených výrobků a produktů a označování expedičních obalů a přepravek.

Charakteristické funkce FINTA ETIKETOVÁNÍ jsou:
 • jednoduché vytvoření, editace a tisk produktové i přepravkové etikety s čárovým kódem
 • možnost přiřazení nejčastěji odebíraných produktů k zákazníkovi
 • možnost přiřazení libovolného počtu různých etiket k jednomu produktu
 • bez komunikace s externími systémy (komunikuje systém FINTA EXPEDICE)
Provozy, ve kterých je software FINTA ETIKETOVÁNÍ nasazen, jsou výroby a velkoobchody masa a uzenin, sýrů a mléčných výrobků a dalších vážených komodit s požadavkem na označení produktu etiketou s váhou a čárovým kódem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

FINTA je implementační software což znamená, že ji nelze zakoupit jako „krabici“ a uživatelsky si ji přizpůsobit. Optimální rozložení ovládacích prvků na monitoru obsluhy, nastavení formátu, barev, velikosti prvků a celkového grafického zobrazení, použití typu tlačítek a zobrazovačů, vytvoření oprávnění přístupu, maker funkcí a zejména celkové nastavení funkčnosti se nazývá implementací, kterou provádí certifikovaný technik dle požadavků uživatele. Díky tomu je zajištěna odpovídající funkčnost systému a spokojenost zákazníka. 

Přehledy a statistiky jsou důležitým prvkem každého dobrého informačního systému. Finta obsahuje velké množství přehledových a statistických sestav, které je možné díky implementovanému editoru formulářů upravovat, doplňovat a exportovat do programů MS Excel, MS Word nebo Adobe Acrobat.


Popis systémuOvládací plocha


Software FINTA ETIKETOVÁNÍ je plně optimalizován na dotykové monitory a nepředpokládá se jeho ovládání jiným způsobem. Základními prvky prodejní plochy jsou:

 • zobrazovače vybrané položky, váhy, množství, obsluhy, zákazníka atd.
 • zobrazení sumárního počtu a váhy balíčku a kartonu
 • tlačítka číselné klávesnice a funkční klávesy které slouží k obsluze programu
 • tlačítka skupin prodejních položek pod kterými jsou přímé položky na kterých je možné mimo cenu a číslo PLU zobrazit také obrázek položky. Jednotlivé skupiny je možné rozlišovat barvami či vkládat loga produktů.


Hardware, průmyslové terminály a váhy

Vzhledem k umístnění systému převážně ve výrobních a expedičních provozech, dodáváme k němu  speciální hardware, průmyslové terminály PT17 s dotykovým 17“ monitorem pro obsluhu v nerezovém provedení s krytím IP-65 nebo IP-54, a průmyslové můstkové váhy. U méně zatížených provozů dodáváme místo terminálů standardní PC s dotykovým monitorem a obchodní váhy s komunikací.

Popis funkčnosti

FINTA ETIKETOVÁNÍ se při etiketování produktů používá buď v režimu ručního potvrzování váhy pro tisk etikety, nebo v režimu tzv. „Automódu“, kdy se etiketa vytiskne automaticky po ustálení váhy s váženým produktem. Na začátku etiketování vybere obsluha zákazníka (s možností výběru nedefinovaného odběratele), který buď má nebo nemá přiřazené odebírané položky a vlastní etikety. Po výběru odběratele se na pozadí systému vytvoří objednávka a systém čeká na výběr položek k etiketování. Položka má předdefinovanou etiketu a může mít také předdefinovanou táru na obal. Na etiketě je možné tisknout i šarži produktu.

V software FINTA ETIKETOVÁNÍ lze tisknout také přepravkové etikety. Jakmile je přepravka (přepravní obal) plná, stiskne obsluha tlačítko Přepravka, čímž se vypočítá první sumární úroveň vážení a vytiskne se sumární přepravková etiketa. Tisk produktové i přepravkové etikety lze opakovat tlačítkem Kopie etikety.

Editor etiket

Součástí software FINTA ETIKETOVÁNÍ je Editor etiket ve kterém se etikety vytváří. Do editoru lze jako podklad naimportovat předtištěnou etiketu pro snazší rozmístnění dalších prvků. Etiketa může obsahovat pevné texty, proměnná data, dynamická data, čárový kód, grafické prvky a další údaje.   

FINTA EXPEDICE

FINTA ETIKETOVÁNÍ neumožňuje komunikaci s žádnými externími systémy. Pokud je tato funkčnost  požadována, je nutné zakoupit komplet FINTA EXPEDICE, který je v současné době zkomunikovaný  se systémy MONEY, POHODA, SB KOMPLET, FINANCE, MIPEL, SALES MANAGER, PROSERVIS, ASAP a HACCP s přímou nebo databázovou synchronizací číselníků přímým čtením a zápisem nebo přes soubory ve formátech DBF, TXT, XML, EDI apod.

 

Používaný hardware


Hardware používaný v etiketovacích systémech:

 • průmyslové terminály PT-17 s držákem pro uchycení na zeď v krytí IP65 nebo IP54 nebo klasické PC s dotykovým monitorem
 • průmyslové můstkové nerezové váhy s vyhodnocovacími jednotkami nebo obchodní či skladové váhy s komunikací
 • termo a termotransferové tiskárny