Vítejte na www.halberstat.cz

Kontakty

 

 

Náš tým:

Účetnictví, fakturace, náhradní díly PARTNER a CITAQ
 
Jméno Telefon: E-mail:
Vlastimil Halberštát ml. +420 603 51 88 99 firma@halberstat.cz
Jednatel společnosti, obchod, nový zákazníci,maloobchod a velkoobchod, PARTNER TECH, CITAQ
 
Libor Danda +420 739 061 421 danda@halberstat.cz
Systémový technik, instalace, SW a HW podpora
 
Ing. Milan Šubert +420 736 777 944 subert@halberstat.cz
Systémový technik, instalace, SW a HW podpora
 
Ing. David Řičař +420 725 580 299 ricar@halberstat.cz
Systémový technik, instalace, SW a HW podpora
 
Jakub Paroubek +420 603 979 732 paroubek@halberstat.cz
Systémový technik, instalace, SW a HW podpora
 
Daniel Mühl +420 736 610 107 muhl@halberstat.cz
Systémový technik, instalace, SW a HW podpora
 
Tomáš Sodomka +420 736 777 861  sodomka@halberstat.cz
Servisní technik, registrační pokladny, dotykové terminály a tiskárny
 
Vlastimil Halberštát st. +420 739 060 817 firma@halberstat.cz
Servisní technik, restaurování historických pokladen National a Anker
 
Denisa Halberštátová +420 603 22 39 64 halberstatova@halberstat.cz

 

 

Prodejci Mini a MAXI pokladen pro EET v ostatních krajích ČR:
 

Kraj telefon: e-mail:
Jihomoravský kraj    
Origin soft s.r.o.    
Jakub Prchal  774 780 761 prchal@originsoft.cz
Josef Raiskub Copy Art      
 Petr Raiskub 603 814 944 petr.raiskub@copyart.cz
     
 Západočeský kraj    
 HALBERŠTÁT-servis, s.r.o.    
 Jiří Halberštát 603 788 968 halbi@volny.cz
     
Ústecký kraj    
Tvrdík servis    
Jaroslav Tvrdík 602 416 060 j.tvrdik@tvrdikservis.cz
     
Liberecký kraj    
DM Císař    
Luděk Habel 608 022 240 kasy@servispokladen.cz
     
Jihočeský kraj    
BONUM REPRO s.r.o.    
Jan Pacola 737 243 220 pacola@bonum-repro.cz
I-SERVICES s.r.o.    
Martin Illich 736 655 101 illich@i-services.cz
     
Olomoucký kraj    
Profi Technika s.r.o.     
Jiří Menoušek 602 752 272 menousek@profitechnika.com
     
Středočeský kraj    
Zdeněk Vendl a Jiří Felkr    
Jiří Ferkl 603 164 699 felkr@iol.cz
NEPA Čelákovice spol. s r.o.    
Martin Reimont 326 994 762 info@nepacel.cz

Sídlo firmy:

 Sídlo firmy



     

Vlastní parkování ve dvoře !   Vítejte u nás !

Kde nás najdete:

Google Mapy

<< Odkaz na Google mapy >>
  

Nebo si zadejte tyto souřadnice

GPS: 50°11'.973"N, 15°50'.712"E

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: