Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Tiskárna vstupenek EPSON TM-C-710

6003Kód:

EPSON

Výrobce:
24 měsícůZáruka:
34 990  / ksCena bez DPH:
42 338  / ksCena s DPH:
Množství:
ks
Tiskárna vstupenek EPSON TM-C-710

Popis: Tiskárna vstupenek EPSON TM-C-710

EPSON TM-C710

Tiskárna Epson TM-C710 vám díky plnobarevným kupónovým kampaním přinese zvýšení tržeb a loajality vašich zákazníků. Když budete tisknout barevné kupony na požádání v okamžiku transakce, tiskárna TM-C710 vám díky cílené propagaci a speciálním nabídkám umožní lepší komunikaci se zákazníky.

Úžasná kvalita kupónů z tiskárny TM-C710 z ní činí významný nástroj přímého marketingu, který umožňuje efektivnější komunikaci se zákazníky. Ta může zahrnovat speciální akce, budoucí propagační kampaně, výhody věrnostního programu a VIP prodej, což povede ke zvýšení potenciálu pro přilákání nových zákazníků a zvýšení obratu v rámci vašeho obchodu.

Díky vysoce kvalitnímu barevnému tisku tiskárny TM-C710 snadno odlišíte kupóny od účtenek. Na základě maximálního zviditelnění propagace se také zvýší úroveň využití kupónů, což přinese opakované nákupy a zvýšení loajality zákazníků. Tisk na požádání vám také umožňuje vytváření svých vlastních speciálních nabídek, propagace nebo zasílání zpráv všem zákazníkům. To zaručuje plně osobní přístup.

Toho všeho lze dosáhnout s TM-C710 – jedinečnou barevnou tiskárnou kupónů s kompaktním designem pro snadnou instalaci u pokladny. 

Aby byla zajištěna rychlá obsluha vašich zákazníků, tiskárna TM-C710 vytiskne kupón o průměrné velikosti 20 cm asi za dvě sekundy, takže transakce je rychlá a bezproblémová. Kromě toho se jako ostatní tiskárny Epson POS snadno ovládá a umožňuje doplnění inkoustu a papíru za několik sekund. 

Tato tiskárna je také úsporná - vysokokapacitní inkoustové kazety vytisknou odpovídající množství kupónů, zatímco systém 'chytré správy kazet' zajišťuje využití každičké kapky inkoustu, což snižuje celkové náklady na tisk.

ZÁKLADNÍ FUNKCE

Plnobarevný tisk
Zvyšte viditelnost a návratnost kupónů
Tisk na požádání
Cílené nabídky a propagace
Ekonomický provoz
Velkoobjemový tisk kupónů
Rychlost a efektivita
Vysoce kvalitní kupóny během několika sekund
Kompaktní design
Ušetřete místo na pokladně
Související zboží
SW FINTA rozšíření o tisk a generování vstupenek
 

SW FINTA rozšíření o tisk a generování vstupenek

bez DPH: 1 500 
s DPH: 1 815 
Rozšíření o aplikaci generátoru a barevného tisku vstupenek...

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Související zboží

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
HALBERŠTÁT - servis, s.r.o.
Brněnská 306
500 09  Hradec Králové
tel. +420 495 220 494
e-mail: firma(zavináč)halberstat(tečka).cz
web: www.halberstat.cz
www.poscentrum.cz
 

Spolupracujeme:

POS centrum CZ   PARTNER-TECH CZ Scantech-ID CZ ITFutuRe s.r.o., NEPA, spol. s r.o., PARTNER TECH EU, RestPDA, OriginSoft s.r.o.


JavaScript musí být povolen