Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Část šestnáctá

Tuto 16 kapitolu bych rád věnoval „kasařskému bohu“ Richardu Witcherovi. Je to pan mechanik a vicepresident klubu historických pokladen National.
 
Jeho koníček je sběr pokladen,jejich obnova,pomoc mechanikům ať jsou odkudkoliv.Přispívá do našeho časopisu Bronzový idol hlavně po technické stránce.
 
Točí tematické filmy ,jak se co repasuje,vychytávky  z ošetřování pokladen National.Jeho webová stránka je plná  zajímavostí a pro nás  úžasná věc.
 
Můj dobrý kamarád a kolega byl v minulém roce u něho na návštěvě a tak se chci s vámi podělit o fotky ,které při této příležitosti vznikly.
 
Stále je hnacím motorem  celosvětového klubu a má radost z každého nového člena. V jeho sbírce jsou nádherné kousky ,které tady  v Evropě nikdy
 
nebyly k vidění. Američané jsou na takové lidi právem hrdí.Stále se zajímá o dění v tomto oboru a rád se podívá i na naši práci.
 
Jsem šťastný,že v tomto věku si mohu dělat svého koníčka,který byl pro mne i celoživotní prací. Vzpomínám na svého mistra pana Bilíka  a ing. Spěváčka, kteří měli to štěstí, za první republiky u firmy National pracovat.
 
           

 


 

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
HALBERŠTÁT - servis, s.r.o.
Brněnská 306
500 09  Hradec Králové
tel. +420 495 220 494
e-mail: firma(zavináč)halberstat(tečka).cz
web: www.halberstat.cz
www.poscentrum.cz
 

Spolupracujeme:

POS centrum CZ   PARTNER-TECH CZ Scantech-ID CZ ITFutuRe s.r.o., NEPA, spol. s r.o., PARTNER TECH EU, RestPDA, OriginSoft s.r.o.


JavaScript musí být povolen