Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Část sedmnáctá

V této sedmnácté kapitole se s vámi velice rád podělím o unikátní sbírku pokladen a troufám si napsat, že snad největší na světě. Můj kamarád z Bavorska Peter Follrich navštívil při poslední návštěvě USA pana Jimmy Fillera vášnivého sběratele. Na fotkách jsou unikáty ,které ani nikdo jiný už nevlastní a s pokladnou to nemá téměř nic společného. To byl ten vývoj a patenty, které koupila firma National a na nich stavěla to nepřeberné množství krásných modelů.

Právem, kdo takovou
pokladnu vlastnil, byl považován za zdatného obchodníka. Snažil jsem se vypíchnout to nejhezčí a nebo neokoukané co nikde není k vidění. Pan Filler se chystá otevřít muzeum a zpřístupnit tak celou sbírku veřejnosti. Odhaduji jeho sbírku na několik set kusů! Určitě připravím ještě další kapitolu s výběrem toho nejzajímavějšího. Mám z čeho vybírat, Petr udělal na  300 fotek a to nevím ,která je lepší. Teď už se jenom dívejte…..


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
HALBERŠTÁT - servis, s.r.o.
Brněnská 306
500 09  Hradec Králové
tel. +420 495 220 494
e-mail: firma(zavináč)halberstat(tečka).cz
web: www.halberstat.cz
www.poscentrum.cz
 

Spolupracujeme:

POS centrum CZ   PARTNER-TECH CZ Scantech-ID CZ ITFutuRe s.r.o., NEPA, spol. s r.o., PARTNER TECH EU, RestPDA, OriginSoft s.r.o.


JavaScript musí být povolen