Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Automatická pokladna IDA

6000Kód:

Identcode s.r.o.

Výrobce:
24 měsícůZáruka:
128 500  / ksCena bez DPH:
155 485  / ksCena s DPH:
Množství:
ks
Automatická pokladna IDA

Popis: Automatická pokladna IDA

Zavedením zákona o povinném placení poplatků ve zdravotnictví se zvyšuje náročnost na činnost zdravotnického personálu. Zvýšená administrativní zátěž ubírá čas věnovaný na efektivní zdravotnické úkony a může mít negativní dopad na kvalitu poskytovaných zdravotnických služeb. Jedna z možností, jak eliminovat nepříznivý dopad nového zákona na každodenní činnost zdravotníků, je použití platebních automatů na vybírání poplatků.

Platební automat PANEM-ECO pro nemocnice a zdravotnická zařízení umožňuje rychlé bezobslužné vybírání poplatků za zdravotnické služby. Komfortní, jednoduchá a intuitivní obsluha automatu se zajišťuje přes integrovaný ovládací panel, ovládaný přes velký grafický displej, obsluhovací prvky a tlačítka předvolby, přijímací otvory mincí a bankovek a výstupní štěrbinu pro tiskárnu lístků. Ve spodní části předního panelu se nachází otvor pro výdej vrácených mincí. Automat přijímá všechny druhy českých mincí a bankovek a vrací mince. Pozdější přechod na měnu Euro je jednoduchý a rychlý, provádí se pouhou aktualizací vnitřního programu bez nutnosti výměny jakýchkoliv mechanických komponent. Konstrukce zařízení byla optimalizována na minimální možnou cenu při použití spolehlivých komponent s dlouhou životností. Zařízení má minimální nároky na údržbu, což umožňuje levný, ekonomický provoz. Je nutné zajistit pouze pravidelné doplňování papíru a výběr hotovosti. Uzávěrky se tisknou na tiskárně lístků lokálně. V případě připojení automatu na centrální počítač (server) přes Ethernetové rozhraní je možné provádět dálkovou správu a servisní dohled na zařízení přímo z centrály dodavatelské firmy nebo servisního partnera. Zařízení posílá SMS zprávy nebo e-mail na určenou adresu například o stavu papíru nebo o nutnosti výběru hotovosti. Je možná také integrace automatu do informačního systému nemocnice a provádět tak centrální výkazy, statistiky a souhrnné uzávěrky. Dalším zvýšením efektivity je možnost současného využití těchto platebních automatů na placení parkovacích poplatků pro parkoviště provozovaného nemocnici.

Mechanické/elektrické 
Tiskárna lístků:Termotiskárna šíře 60mm
Papírová páska:Termopapír šíře 60mm (síla max. 150g/m2)
Maximální počet lístků na jeden kotouč:cca 1200-1500 v závislosti na druhu papíru
Životnost tiskárny:1 mil. lístků
Akceptovatelné bankovky:dle zvolení a nahrání výrobcem
Akceptovatelné mince:dle zvolení a nahrání výrobcem
Montáž:na zeď nebo na podstavec
Napájení:230 VAC (+/- 10%) 50/60 Hz
Příkon:100W (700W při zapnutém topení)
Zásoba mincí (typicky):3 x 250 ks (dle velikosti)
Jištění:6A
Provozní teplota:-25°C - + 50°C (s integrovaným topením a ventilací), jinak 0°C - + 40°C
Zálohování dat:bateriové zálohování dat
Max. počet neuzavřených denních uzávěrek:50
Datová přípojka:RS485, případně 10Base-T Ethernet


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
HALBERŠTÁT - servis, s.r.o.
Brněnská 306
500 09  Hradec Králové
tel. +420 495 220 494
e-mail: firma(zavináč)halberstat(tečka).cz
web: www.halberstat.cz
www.poscentrum.cz
 

Spolupracujeme:

POS centrum CZ   PARTNER-TECH CZ Scantech-ID CZ ITFutuRe s.r.o., NEPA, spol. s r.o., PARTNER TECH EU, RestPDA, OriginSoft s.r.o.


JavaScript musí být povolen